O firmie


Zajmujemy się księgowością i doradztwem podatkowym od 1991 roku. Działamy tak, by zminimalizować obciążenia podatkowe naszych klientów, gwarantując zgodność podejmowanych działań z obowiązującymi przepisami. Świadczymy profesjonalne usługi dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw reprezentujących niemal każdy sektor gospodarki. Prowadzimy pełną obsługę księgową, doradzamy firmom w sprawach finansowych i prawnych. Przygotowujemy umowy, wnioski kredytowe, dotacje Unii Europejskiej. Nasza firma jest nowocześnie wyposażona, działamy w oparciu o najwyższej jakości oprogramowanie.

Ponosimy pełną prawną i finansową odpowiedzialność za rzetelność świadczonych usług, gwarantowaną umową. Posiadamy ubezpieczenie OC dla doradców podatkowych . W trakcie trwania umowy udzielamy naszym klientom wszelkich niezbędnych porad i wyjaśnień. Bliska współpraca z Kancelarią Adwokacką i Biurem Biegłego Rewidenta umożliwia nam kompleksową obsługę naszych klientów.

Zgodnie z zasadami wyrażonymi w kodeksie etyki zawodowej doradcy podatkowego i ustawy o doradztwie podatkowym zapewniamy zachowanie całkowitej tajemnicy, co do informacji, jak i dokumentów uzyskanych w związku ze świadczoną usługą prawno-podatkową, zarówno w trakcie naszej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Nasze usługi wykonujemy na podstawie umowy cywilno-prawnej, którą zawieramy z naszymi klientami. Wynagrodzenie za wykonanie zlecenia ustalane jest indywidualnie w drodze negocjacji, i zależy od stopnia skomplikowania problemów, nakładu pracy, ilości dokumentów itp.

Mirosława Fastyn
Doradca podatkowy
Nr wpisu 00767księgowość, księgowość Łódź, księgowy, podatki, księga przychodów i rozchodów, księga podatkowa, księgi rachunki rachunkowe, VAT, CIT, PIT, ZUS, kadry i płace, PFRON, ryczałt, deklaracje, zeznania podatkowe, doradztwo podatkowe, doradca podatkowy

Doradca podatkowy Mirosława Fastyn
ul. Nawrot 12, 90-060 Łódź
e-mail: miroslawa.fastyn@fastyn.pl
polityka prywatności | wykonanie: kotonski.pl
Biuro rachunkowe Łódź - Doradztwo podatkowe, usługi księgowe